Хороший сімейний психолог в Києві

До пошуку хорошого сімейного психолога в Києві регулярно приходять десятки пар проживають в мегаполісі. Не тільки кризи руйнують гармонійні відносини в сім’ї а й особливий занадто активний і переповнений подіями ритм життя у великих містах. Втома, проблеми із самореалізацією, складності у вихованні дітей, напруга в спілкуванні і відсутність розуміння, згубно впливають на відносини між подружжям.

У такому випадку саме своєчасна допомога сімейного психолога допоможе повернути світ в будинок і любов у відносини. Не важливо скільки років Ви в шлюбі криза може виникнути абсолютно в будь-якій сім’ї, і це нормально.

Не варто соромиться і усуватися від проблем – краще вчасно їх вирішити. Отже, якщо Ви вже прийшли до необхідності знайти хорошого психолога в Києві – то дозвольте нам порекомендувати Вам перевірених фахівців відомого в Києві психологічного центру.

Сімейні психологи центру “Зебра”

Сімейні психологи психологічного центру Зебра працюють з низкою проблем, які виникають в сім’ях і обов’язково допоможуть Вам вирішити конфліктні ситуації, навчитися правильно спілкуватися без образ і принижень, а також знайти правильний підхід до виховання дітей і формулу спілкування з старіючим батьками.

Сім’я – це складний організм, де у кожного члена сім’ї своя особлива роль. Чи не будь якій того, щодо кого і з ким відбувається збій, страждає весь організм – тобто мир і гармонія в родині залежить від нормального психологічного стану кожного її члена.

Саме тому тільки комплексний підхід до роботи з сім’ями дає кращі результати. Перевірити це на собі Ви можете записавшись на консультацію в Психологічний центр Зебра в Києві. Познайомитися з фахівцями і проблемами, з якими вони успішно справляються, можна на сайті центру https://zebra-center.com/.

Дитячий психолог

Дитячий психолог – це фахівець без якого не можна обійтися в комплексній сімейної терапії. Не буває таких сімей, де проблеми між батьками, сварки, скандали і постійна напруга не позначалося б на дітях.

Дитяча психіка більш вразлива і негативні емоції, які відчуває дитина, часто знаходять найнесподіваніший вихід, наприклад – про підвищену тривожність дитини може говорити звичка гризти нігті, а про те, що дитина більше не відчуває себе в безпеці – нічні кошмари.

Без сумніву консультація дитячого психолога допоможе батькам зрозуміти свою дитину і побудувати з ним правильне спілкування, підібрати ефективну формулу виховання і вирішити мирним шляхом усі конфлікти виникають на тлі вікових криз.

Підлітковий психолог

Підлітковий психолог спеціалізується на особливостях психологічного становлення дітей в пубертатному періоді. Часто дорослішання не проходить без певних проблем в дитячо-батьківських відносинах.

У той час як у дитини формується самостійність і відповідальність дуже важливо підтримати і навчитися вибудовувати певні рамки, де у дитини є як свобода до якої прагнуть підлітки, і в той же час правила, які допоможуть стримувати гормональні сплески і вберегти дитину від небезпек і необдуманих вчинків .

Психолог для чоловіка

Психолог для чоловіків спеціалізується на індивідуальній та сімейної терапії, а також добре розбирається в особливостях чоловічої психології. Чоловіки більш стримані і рідше звертаються до психолога, адже їм складніше визнати необхідність отримання допомоги від фахівця.

У штаті Психологічного центр Зебра без сумніву можна знайти хорошого психолога для чоловіка, з яким клієнту буде комфортно. Якщо при першій консультації Ви не відчули, що знайшли “свого” фахівця, Ви завжди можете змінити психолога.

Психолог для жінок

Психолог для жінок непогано розбирається в проблемах, з якими стикається практично кожна жінка. Комплекси, страхи, труднощі у відносинах і проблеми із самореалізацією. Сімейні кризи, післяпологова депресія. Це не повний список тем, які піднімаються в кабінеті психолога.

Якщо Вам потрібен досвідчений психолог для жінок, то не потрібно довго шукати. Ознайомтеся з анкетами фахівців Психологічного центру Зебра і Ви гарантовано залишитеся задоволені високим професіоналізмом і помітними результатами психотерапії.